Kariéra

Ponúkame vám jedinečnú príležitosť pracovať v dynamickom a príjemnom pracovnom prostredí.

Ak hľadáte novú výzvu a uplatnenie v stabilnom zdravotníckom zariadení, toto je šanca práve pre Vás. V prípade záujmu o zamestnanie v našej spoločnosti nás prosím kontaktujte: ergomed@ergomed.sk

V prílohe prosíme zaslať:

  • žiadosť
  • štruktúrovaný životopis

Do e-mailu / listu prosím uveďte:

Súhlasím, aby spoločnosť Ergomed Poliklinika, s.r.o., so sídlom na Moldavskej ulici 21/A v Košiciach, spracovala moje osobné údaje pre účely sprostredkovania práce v súlade so zákonom 18/2018  Z.z. o ochrane osobných údajov a nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EU) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov.

Ponúkame:

  • prácu v stabilnej spoločnosti, príjemné – moderné pracovné prostredie
  • nadštandardnú zdravotnú starostlivosť pre rodinných príslušníkov
  • možnosť profesionálneho rastu
  • možnosti odborného vzdelávania
  • ďalšie firemné výhody /masáže, riadený relax.. a pod./

PRACOVNÉ PONUKY:

1. Všeobecný lekár s atestáciou  pre dospelých (ambulancie Haniska, Seňa)
2. Lekár internista s atestáciou
3. Provízny sprostredkovateľ prenájmu konferenčnej miestnosti

Požiadavky:

Osobne na pohovore

Provízny sprostredkovateľ:

Pracovný úväzok: živnosť
Termín nástupu: ihneď
Podmienky nástupu: komunikatívny typ, príjemné vystupovanie, pozitívna reprezentácia firmy
Náplň práce: ponúkať prenájom konferenčnej miestnosti